Keresés

Részletes keresés

FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:30:57 2147
Pici gazdi: Én csak azért írok ide mert látam hogy a Katus ír, gondoltam akkor beszélgetek egyet vele. Én azért nem írtam ide mert nincs perzsa cicám.
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:19:57 2135
Szia FLR itt is!!!!!!:) na már 3-man 4-en vagyunk!!!!!!!!
Előzmény:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:18:28 2134
Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!