|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 13:20:01
|
2136
|
| SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok??? |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:19:57
|
2135
|
| Szia FLR itt is!!!!!!:) na már 3-man 4-en vagyunk!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
FLR-723
2007-03-13 13:18:28
|
2134
|
| Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :) |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:11:31
|
2130
|
| Hozzá van szokva a fürdéshez,de most nagyon nem akart "megtisztulni":)))nem volt koszos de ő havonta fürdik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|