Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:20:01 2136
SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok???
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:19:57 2135
Szia FLR itt is!!!!!!:) na már 3-man 4-en vagyunk!!!!!!!!
A hozzászólás:
FLR-723 Creative Commons License 2007-03-13 13:18:28 2134
Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :)
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:11:31 2130
Hozzá van szokva a fürdéshez,de most nagyon nem akart "megtisztulni":)))nem volt koszos de ő havonta fürdik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!