|
|
|
|
 |
FLR-723
2007-03-13 13:18:28
|
2134
|
| Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :) |
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:13:49
|
2131
|
ja értem!!!!!:)
kár hogy csak 2/3-man vagyunk itt!!!!!:( |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:11:31
|
2130
|
| Hozzá van szokva a fürdéshez,de most nagyon nem akart "megtisztulni":)))nem volt koszos de ő havonta fürdik. |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:09:02
|
2129
|
Köszi!
Örülök hogy jól vagytok!
És hogy tűrte a gyönyörűség a fürdetést??????? Hozzá van szokva???? Koszos volt a bundája? bocs a sok kérdésért!.................... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|