|
|
|
|
 |
Katus870512
2007-03-13 13:11:31
|
2130
|
| Hozzá van szokva a fürdéshez,de most nagyon nem akart "megtisztulni":)))nem volt koszos de ő havonta fürdik. |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:09:02
|
2129
|
Köszi!
Örülök hogy jól vagytok!
És hogy tűrte a gyönyörűség a fürdetést??????? Hozzá van szokva???? Koszos volt a bundája? bocs a sok kérdésért!.................... |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 13:07:03
|
2128
|
Gyógyulj meg!!!! Mi jól vagyunk!Most fúrdettem meg Rockyt:D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|