Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:09:02 2129

Köszi!

Örülök hogy jól vagytok!

És hogy tűrte a gyönyörűség a fürdetést??????? Hozzá van szokva???? Koszos volt a bundája? bocs a sok kérdésért!....................

A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 13:07:03 2128
Gyógyulj meg!!!!
Mi jól vagyunk!Most fúrdettem meg Rockyt:D
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:04:46 2125

Sziasztok!

Köszi megvagyunk.

Igaz most beteg vagyok:(

És ti?????

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!