|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-03-13 13:06:03
|
2126
|
Szia gumimacy!
Remélem a nyaralásotok jó lesz és Dorka is jó kezekben lesz!:) |
|
 |
Katus870512
2007-03-13 10:02:45
|
2124
|
| Nagyon szívesen de ezekszerint nem megoldható sajnos:(((Olyan panziót keress ami tényleg tiszta!Vagy adj fel egy hirdetést,hogy macskasittert keresel!Lehet,hogy szerencséd lesz és találsz egy közelben élő kedves embert aki szívesen vigyázna a Te Drágaságodra!Nagyon szép a cica! |
|
A hozzászólás:
 |
gumimacy67
2007-03-13 09:50:50
|
2123
|
Szia Katus!
Köszi az infót.
A 2071. hozzászólásban van fotó Dorkáról.
Mi sem szeretnénk panzióba adni de úgy néz ki, nincs más megoldás:( Vagy nem megyünk nyaralni.
üdv. gumimacy
|
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2007-03-13 07:32:11
|
2121
|
Szia Gumimacy!
Én semmi pénzért nem vinném a cicáimat cicapanzióba...De ez az én véleményem.Nincs valaki olyan ismerősöd akit ismer a cica és szívesen vigyázna rá?Az azért mégis jobb mintha idegenekre bízod. Képet láthatok a cicukáról? Szép napot! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|