Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-03-13 13:06:03 2126

Szia gumimacy!

Remélem a nyaralásotok jó lesz és Dorka is jó kezekben lesz!:)

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 10:02:45 2124
Nagyon szívesen de ezekszerint nem megoldható sajnos:(((Olyan panziót keress ami tényleg tiszta!Vagy adj fel egy hirdetést,hogy macskasittert keresel!Lehet,hogy szerencséd lesz és találsz egy közelben élő kedves embert aki szívesen vigyázna a Te Drágaságodra!Nagyon szép a cica!
A hozzászólás:
gumimacy67 Creative Commons License 2007-03-13 09:50:50 2123

Szia Katus!

 

Köszi az infót.

 

A 2071. hozzászólásban van fotó Dorkáról.

 

Mi sem szeretnénk panzióba adni de úgy néz ki, nincs más megoldás:( Vagy nem megyünk nyaralni.

 

üdv. gumimacy

 

Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 07:32:11 2121
Szia Gumimacy!

Én semmi pénzért nem vinném a cicáimat cicapanzióba...De ez az én véleményem.Nincs valaki olyan ismerősöd akit ismer a cica és szívesen vigyázna rá?Az azért mégis jobb mintha idegenekre bízod.
Képet láthatok a cicukáról?
Szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!