|
|
|
|
 |
gumimacy67
2007-03-13 09:50:50
|
2123
|
Szia Katus!
Köszi az infót.
A 2071. hozzászólásban van fotó Dorkáról.
Mi sem szeretnénk panzióba adni de úgy néz ki, nincs más megoldás:( Vagy nem megyünk nyaralni.
üdv. gumimacy
|
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2007-03-13 07:32:11
|
2121
|
Szia Gumimacy!
Én semmi pénzért nem vinném a cicáimat cicapanzióba...De ez az én véleményem.Nincs valaki olyan ismerősöd akit ismer a cica és szívesen vigyázna rá?Az azért mégis jobb mintha idegenekre bízod. Képet láthatok a cicukáról? Szép napot! |
|
Előzmény:
 |
gumimacy67
2007-03-12 22:18:05
|
2120
|
Sziasztok!
Segítséget kérnénk: szeptember második felében nyaralni utaznánk és nincs kire hagynunk a most 9 hónapos himalája perzsa cicánkat. Tudtok ajánlani megbízható cica panziót, ahol odafigyelnének Rá és tisztességgel ápolnák is a bundáját?
Előre is köszönjük.
üdv. gumimacy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|