Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007-03-13 07:32:11 2121
Szia Gumimacy!

Én semmi pénzért nem vinném a cicáimat cicapanzióba...De ez az én véleményem.Nincs valaki olyan ismerősöd akit ismer a cica és szívesen vigyázna rá?Az azért mégis jobb mintha idegenekre bízod.
Képet láthatok a cicukáról?
Szép napot!
A hozzászólás:
gumimacy67 Creative Commons License 2007-03-12 22:18:05 2120

Sziasztok!

 

Segítséget kérnénk: szeptember második felében nyaralni utaznánk és nincs kire hagynunk a most 9 hónapos himalája perzsa cicánkat. Tudtok ajánlani megbízható cica panziót, ahol odafigyelnének Rá és tisztességgel ápolnák is a bundáját?

 

Előre is köszönjük.

 

üdv. gumimacy 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!