Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-03-12 20:46:41 4881
Az igazi gond, hogy a legszűkebb belende f8. Ez itt a gáz még mindig.
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-03-12 10:32:46 4878

Ja, és tesztelték az oly sp550-et. Ezen az oldalon az igazság, amit úgy látszik az oly képtelen megoldani. Csiga lassú RAW mentés, és fókuszálás. Innentől tudhat bármit a ketyere...

 

http://pixinfo.com/cikkek/olympus_sp-550uz.9

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!