Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-03-12 20:30:48 4880
Gratula zook papa!!! :)
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-03-12 09:53:55 4877

miven az illető hihetetlenül szerény (itt őrjöng nekem a skype-on, hogy yippe meg ilyenek) gondoltam fájó szívvel, és szinte fizikai fájdalommal, de gratulálok zook papának az elért eredményeihez, és felrakom helyette ezt itten:

 

http://www.uwimages.org/2007/winners2007.htm

 

 

Tuti gyenge volt a mezőny, vagy megbundázta :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!