Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 19:35:11 194

Sajna én biztos nem tudok bemenni, mert kiállítást rendezgetek.

 

 :(((

A hozzászólás:
tamadobos Creative Commons License 2007-03-12 18:40:02 191

Aki tud jöjjön holnap (kedden) 18:30-ra Pécsre a Civil Közösségek házba, ott

lesz fotós klubb est.

http://www.civilhaz-pecs.hu/index.php?mode=2&id=29

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!