|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-12 18:29:33
|
189
|
| nika.hu Giottos-t ott vett egyik pesti ismerősöm... |
|
 |
Törölt nick
2007-03-12 16:35:52
|
188
|
| Nem nagyon tudok mást, mármint aki nem műa. állványt árul. Ha esetleg van, akkor banderas talán tudja. Én a manfrottókat a hárompontnál és az ediginél vettem hajdanán. |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-12 16:30:54
|
187
|
Kössz! Amúgy szűkebb pátriánkban, a Fotoplus-szon kívül ki árul állmányokat (normálisat!)? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-12 15:36:52
|
186
|
| Elküldtem futoz számát, mert nem mindig mükszik a postaládája. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|