|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-12 15:27:30
|
183
|
Nem nekem kell (nekem van fosch 055 clb+128rc), hanem madarász kolléga vesz teleszpókot meg lábazatot alája, azé. Futoz féle milyen? A kolléga magas építésű és digiszpókoznyi is akar majd. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-12 15:10:18
|
182
|
Mennyi pínzért? Digiscop alája, vagy más?
A futoznál láttam egy klafát, azt mondta, hogy 36 e. fejjel együtt.
|
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-12 15:00:32
|
181
|
| Monnyatok ócsóbbat a hárompontosnál! Állmányilag! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|