Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-12 15:27:30 183
Nem nekem kell (nekem van fosch 055 clb+128rc), hanem madarász kolléga vesz teleszpókot meg lábazatot alája, azé.
Futoz féle milyen? A kolléga magas építésű és digiszpókoznyi is akar majd.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 15:10:18 182

Mennyi pínzért? Digiscop alája, vagy más?

A futoznál láttam egy klafát, azt mondta, hogy 36 e. fejjel együtt.

 

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-12 15:00:32 181
Monnyatok ócsóbbat a hárompontosnál! Állmányilag!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!