Keresés

Részletes keresés

bojoes Creative Commons License 2007-03-13 10:55:11 197

Eredetileg azt a címet adtam neki, hogy "Nincs visszaút", de a tied is jó.

 

Innen még nem ugrott senki, elég körülményes feljutni. Csak akkor lehet, amikor állnak az adók, az meg évente kétszer pár óra. Amúgy meló.

 

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-12 10:15:43 176
Üdv!

Utolsó pillantás.... :)))

Mi a rákfenét kerestél ott? Basejumping, vagy meló? :)))
Előzmény:
bojoes Creative Commons License 2007-03-12 09:36:51 175

Üdv mindenkinek, a topikcím első fele alapján érintett vagyok, a második felében meg próbálkozom érintett lenni.

Mindjárt itt egy baranyai tájkép:

 

 

1

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!