|
|
|
|
 |
bojoes
2007-03-13 10:55:11
|
197
|
Eredetileg azt a címet adtam neki, hogy "Nincs visszaút", de a tied is jó.
Innen még nem ugrott senki, elég körülményes feljutni. Csak akkor lehet, amikor állnak az adók, az meg évente kétszer pár óra. Amúgy meló.
|
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-12 10:15:43
|
176
|
Üdv!
Utolsó pillantás.... :)))
Mi a rákfenét kerestél ott? Basejumping, vagy meló? :))) |
|
Előzmény:
 |
bojoes
2007-03-12 09:36:51
|
175
|
Üdv mindenkinek, a topikcím első fele alapján érintett vagyok, a második felében meg próbálkozom érintett lenni.
Mindjárt itt egy baranyai tájkép:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|