Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-12 08:58:39 174
asszem brenecke meselhetne a hosszu javitasi idokrol..
A hozzászólás:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 08:56:47 173
Én max csak a javítási idő hossza miatt idegeskedhetek mert 2 hónapos a gép, meg Magyar garis:-)) Remélem hamar megoldják!!
Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-12 08:52:23 172
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni
mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!