|
|
|
|
 |
schramjanko
2007-03-12 08:56:47
|
173
|
| Én max csak a javítási idő hossza miatt idegeskedhetek mert 2 hónapos a gép, meg Magyar garis:-)) Remélem hamar megoldják!! |
|
A hozzászólás:
 |
banderas111
2007-03-12 08:52:23
|
172
|
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-) |
|
Előzmény:
 |
schramjanko
2007-03-12 08:23:12
|
171
|
| Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|