Keresés

Részletes keresés

schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 08:56:47 173
Én max csak a javítási idő hossza miatt idegeskedhetek mert 2 hónapos a gép, meg Magyar garis:-)) Remélem hamar megoldják!!
A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-12 08:52:23 172
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni
mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-)
Előzmény:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 08:23:12 171
Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!