|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-12 12:26:11
|
180
|
Hali!
Ahogy banderas írta, ha esetleg van távkioldód, akkor próbázd meg azzal, hogy müködik-e. Ha nincs akkor pech, de szerintem más probléma lehet, mert a pára miatt nem igen szokott ilyet csinálni egyik gép sem. / Hacsak nem áztattad meg. / Szerintem hívd fel őket, mond el a problémát, hogy készüljenek rá, mert addig felesleges felvinned, amig nincs alkatrész - különben hónapokig ülnek rajta. |
|
 |
banderas111
2007-03-12 08:52:23
|
172
|
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
schramjanko
2007-03-12 08:23:12
|
171
|
| Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-12 07:28:18
|
170
|
Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|