Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 12:26:11 180

Hali!

 Ahogy banderas írta, ha esetleg van távkioldód, akkor próbázd meg azzal, hogy müködik-e. Ha nincs akkor pech, de szerintem más probléma lehet, mert a pára miatt nem igen szokott ilyet csinálni egyik gép sem. / Hacsak nem áztattad meg. / Szerintem hívd fel őket, mond el a problémát, hogy készüljenek rá, mert addig felesleges felvinned, amig nincs alkatrész - különben hónapokig ülnek rajta.

banderas111 Creative Commons License 2007-03-12 08:52:23 172
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni
mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-)
A hozzászólás:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 08:23:12 171
Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 07:28:18 170

Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!