Keresés

Részletes keresés

schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 08:23:12 171
Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 07:28:18 170

Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)

 

 

Előzmény:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 05:38:02 167
Szia.

D80am van kb 2 hónapja, előtte D70s volt egy évig. Van még egy 80-400 OS sigmam, meg a d70s től örökölt 18-70. Az elmúlt egy évben rengeteget utaztam, igy még akkoriban azért vásároltam a D70et, mert agyrákot kaptam mikor a kompaktom az expo gomb lenyomása után csak várt várt várt, mielőtt elkészitette volna a képet:-)) Igy az eddigi képeim leginkább emlékképek az utazásokról, és mig az elején csak a zöld állásban használtam, most azért már némileg másként nyomom, de van még mit tanulnom bőven. Remélem kapok segítséget a jövőbeli közös fotózásokon!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!