Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 07:22:34 169

Nem ismered, hogy ez mit jelent -  :)))

 

 :)))

A hozzászólás:
analóg Creative Commons License 2007-03-12 07:04:37 168
Lehet, hogy számodra ez nevetséges, én ha benyítok valahova köszönni szoktam,netán bemutatkozom, ha új arcokkal találkozok.
Ezt tettem lentebb.
Igy továbbra is üdv mindenkinek!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 22:57:20 166

Nem mondod!

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!