|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-12 07:28:18
|
170
|
Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
schramjanko
2007-03-12 05:38:02
|
167
|
Szia.
D80am van kb 2 hónapja, előtte D70s volt egy évig. Van még egy 80-400 OS sigmam, meg a d70s től örökölt 18-70. Az elmúlt egy évben rengeteget utaztam, igy még akkoriban azért vásároltam a D70et, mert agyrákot kaptam mikor a kompaktom az expo gomb lenyomása után csak várt várt várt, mielőtt elkészitette volna a képet:-)) Igy az eddigi képeim leginkább emlékképek az utazásokról, és mig az elején csak a zöld állásban használtam, most azért már némileg másként nyomom, de van még mit tanulnom bőven. Remélem kapok segítséget a jövőbeli közös fotózásokon!!!! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-11 18:56:49
|
156
|
Te még dógzóban vagy?
schramjanko , valamit írjál, hogy mióta fotózol, milyen cuccal, mi a kedvenc témád?
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|