Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-12 07:28:18 170

Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)

 

 

A hozzászólás:
schramjanko Creative Commons License 2007-03-12 05:38:02 167
Szia.

D80am van kb 2 hónapja, előtte D70s volt egy évig. Van még egy 80-400 OS sigmam, meg a d70s től örökölt 18-70. Az elmúlt egy évben rengeteget utaztam, igy még akkoriban azért vásároltam a D70et, mert agyrákot kaptam mikor a kompaktom az expo gomb lenyomása után csak várt várt várt, mielőtt elkészitette volna a képet:-)) Igy az eddigi képeim leginkább emlékképek az utazásokról, és mig az elején csak a zöld állásban használtam, most azért már némileg másként nyomom, de van még mit tanulnom bőven. Remélem kapok segítséget a jövőbeli közös fotózásokon!!!!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 18:56:49 156

Te még dógzóban vagy?

 

 schramjanko , valamit írjál, hogy mióta fotózol, milyen cuccal, mi a kedvenc témád?

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!