Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-03-12 08:59:28 2661
Asszem írtam. És most szétnézek, hogy miért nem látszik alapból.
A hozzászólás:
Vakaróni Creative Commons License 2007-03-12 02:33:35 2659

Kérlek, ha idõd és kedved engedi,  akkor  irj egy használható  E-mail címet ide:  bellefioree@yahoo.com   ,  mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.

 

Greetings: Vaka

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-03-11 23:52:30 2658
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!