|
|
|
|
 |
300eoss
2007-03-12 08:59:28
|
2661
|
| Asszem írtam. És most szétnézek, hogy miért nem látszik alapból. |
|
A hozzászólás:
 |
Vakaróni
2007-03-12 02:33:35
|
2659
|
Kérlek, ha idõd és kedved engedi, akkor irj egy használható E-mail címet ide: bellefioree@yahoo.com , mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.
Greetings: Vaka |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2007-03-11 23:52:30
|
2658
|
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|