|
|
|
|
 |
madgie
2007-03-12 07:28:34
|
2660
|
Igen, nagyon könnyű túlzásba vinni. Ezért jó fórumozni, mert itt van egykét jóarc, aki seggberúg, ha túllőtt a HDR-ed a jóízlés határán :)))
Nekem most pölö ez a vindózhátterem... hdr nélkül lehetetlen lett volna így megcsinálni. Persze a hdr szó sem ment fel azalól, hogy ott van egy randa autó bal oldalon. Sajnos azóta nincs kivilágítva ez a hely :(
 |
|
 |
Vakaróni
2007-03-12 02:33:35
|
2659
|
Kérlek, ha idõd és kedved engedi, akkor irj egy használható E-mail címet ide: bellefioree@yahoo.com , mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.
Greetings: Vaka |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-03-11 23:52:30
|
2658
|
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
|
|
Előzmény:
 |
madgie
2007-03-11 20:19:44
|
2657
|
Google, első találat...
HDR |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|