Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-03-12 07:28:34 2660

Igen, nagyon könnyű túlzásba vinni. Ezért jó fórumozni, mert itt van egykét jóarc, aki seggberúg, ha túllőtt a HDR-ed a jóízlés határán :)))

 

Nekem most pölö ez a vindózhátterem... hdr nélkül lehetetlen lett volna így megcsinálni. Persze a hdr szó sem ment fel azalól, hogy ott van egy randa autó bal oldalon. Sajnos azóta nincs kivilágítva ez a hely :(

 

 

...
Vakaróni Creative Commons License 2007-03-12 02:33:35 2659

Kérlek, ha idõd és kedved engedi,  akkor  irj egy használható  E-mail címet ide:  bellefioree@yahoo.com   ,  mert szeretnék valamit kérdezni szakmailag, meg kissé nemszakmailag is.

 

Greetings: Vaka

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-03-11 23:52:30 2658
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-03-11 20:19:44 2657

Google, első találat...

 

HDR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!