Keresés

Részletes keresés

analóg Creative Commons License 2007-03-12 07:04:37 168
Lehet, hogy számodra ez nevetséges, én ha benyítok valahova köszönni szoktam,netán bemutatkozom, ha új arcokkal találkozok.
Ezt tettem lentebb.
Igy továbbra is üdv mindenkinek!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 22:57:20 166

Nem mondod!

 

 :)))

Előzmény:
analóg Creative Commons License 2007-03-11 21:46:01 164
Sziasztok!
Szigetvárról írogatnék ide.
Üdv mindenkinek
Néhány kép:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!