Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.hun Creative Commons License 2007-03-11 21:08:06 104
akkor nekem a legjobb obim van? szuper! ;)
Előzmény:
canon.Eos Creative Commons License 2007-03-09 12:00:50 103
60 2.8 fasza
17-85 is hulye aki megveszi
18-55 kitobi ----- 3 as fölé
10-22 es legjobb
17-55 is árát nem éri meg de ha valaki nagyon gazdag akkor ütős képe van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!