Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-03-11 23:52:30 2658
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-03-11 20:19:44 2657

Google, első találat...

 

HDR
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-03-11 20:09:08 2656
Mi az a HDR? Mire jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!