|
|
|
|
 |
300eoss
2007-03-11 23:52:30
|
2658
|
Igen, köszi, közben megtaláltam ugyanezt énis. Sztem van amikor jó dolog, de van amikor természetellenesen hat, olyat ábrázol ami valójában nem is volt ott, akkor. Lehet hogy egyszer kipróbálom, bár a kor nem minden vívmányával vagyok hajlandó haladni :-). Inkább legyen sötét az erdő alja, ha egyszer sötétebb volt sokkal, mint a tisztás...
|
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-03-11 20:19:44
|
2657
|
Google, első találat...
HDR |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2007-03-11 20:09:08
|
2656
|
| Mi az a HDR? Mire jó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|