Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 19:11:11 159
Az utolsó 20 perc má jó, mert itt a váltás, de addig izgulhatok, hogy bekapjuk-e, mint tegnap (21:10-kor léptem le)!

Nem, Szántód (Balaton), jeges búvárra hajtottam, de azt csak láttam, fotózni nem tudtam :(.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 19:06:48 158

A legnehezebb mindig az utsó óra... / persze nem a vacsorával kombinálva /

Sumonyban fogtad ?

 :)))

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 19:03:11 157
Igen, 20:00-ig!
Na, hogy ne csak a pofám tépjem, itt egy sarki búvár! (már. 3.-ai)
Kéretik figyelembe venni, hogy digiszkóp!



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!