|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-11 19:06:48
|
158
|
A legnehezebb mindig az utsó óra... / persze nem a vacsorával kombinálva /
Sumonyban fogtad ?
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-11 19:03:11
|
157
|
Igen, 20:00-ig! Na, hogy ne csak a pofám tépjem, itt egy sarki búvár! (már. 3.-ai) Kéretik figyelembe venni, hogy digiszkóp!

 |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-11 18:56:49
|
156
|
Te még dógzóban vagy?
schramjanko , valamit írjál, hogy mióta fotózol, milyen cuccal, mi a kedvenc témád?
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|