|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-11 18:34:22
|
145
|
 Amíg nincs friss, ezt jómúltkor lőttem az egyetem előtt... |
|
 |
Törölt nick
2007-03-11 18:33:11
|
144
|
Azé 1-t küggyé má át nekem.
Ez a sirály is elég gyengusz, mert már alig volt fény negyed hat körül. A csertői tavon lüttem.
:))) |
|
 |
c_pont_hu
2007-03-11 18:33:09
|
143
|
| De gond! Főleg neked, mert azt jelenti, hogy semmi sem sikerült :( |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-11 18:29:49
|
142
|
| A tennapibó nemteszek, ha nem gond :) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-11 17:45:31
|
140
|
| Esetleg bevezethetnénk azt a szokást, hogy a nap jobb képeiből felteszünk valamit mutatóba! Nem baj ha nem díjesélyes! NA! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|