Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-11 18:34:22 145

Amíg nincs friss, ezt jómúltkor lőttem az egyetem előtt...
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 18:33:11 144

 Azé 1-t küggyé má át nekem.

 Ez a sirály is elég gyengusz, mert már alig volt fény negyed hat körül. A  csertői tavon lüttem.

 

 :)))

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 18:33:09 143
De gond! Főleg neked, mert azt jelenti, hogy semmi sem sikerült :(
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-11 18:29:49 142
A tennapibó nemteszek, ha nem gond :)
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 17:45:31 140
Esetleg bevezethetnénk azt a szokást, hogy a nap jobb képeiből felteszünk valamit mutatóba! Nem baj ha nem díjesélyes! NA!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!