Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 17:45:31 140
Esetleg bevezethetnénk azt a szokást, hogy a nap jobb képeiből felteszünk valamit mutatóba! Nem baj ha nem díjesélyes! NA!
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-11 15:50:22 138
Nos sajnos csak pár kép lett használható. Maj legközelebb...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 12:25:04 136

Prima, de most nyomom a melót, mert holnap reggel le kell adnom egy csomó képet.

Este telefonáltak, az a.....ba.

Talán fél három körül elindulhatok. Egy kép sem lett jó?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!