|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-11 17:45:31
|
140
|
| Esetleg bevezethetnénk azt a szokást, hogy a nap jobb képeiből felteszünk valamit mutatóba! Nem baj ha nem díjesélyes! NA! |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-11 15:50:22
|
138
|
| Nos sajnos csak pár kép lett használható. Maj legközelebb... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-11 12:25:04
|
136
|
Prima, de most nyomom a melót, mert holnap reggel le kell adnom egy csomó képet.
Este telefonáltak, az a.....ba.
Talán fél három körül elindulhatok. Egy kép sem lett jó?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|