Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-11 15:50:22 138
Nos sajnos csak pár kép lett használható. Maj legközelebb...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 12:25:04 136

Prima, de most nyomom a melót, mert holnap reggel le kell adnom egy csomó képet.

Este telefonáltak, az a.....ba.

Talán fél három körül elindulhatok. Egy kép sem lett jó?

 

 

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-11 10:51:02 135
Nálatok is jó idő van?
Hogy tegnap miért nem tudott ilyen lenni... :|

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!