Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 12:25:04 136

Prima, de most nyomom a melót, mert holnap reggel le kell adnom egy csomó képet.

Este telefonáltak, az a.....ba.

Talán fél három körül elindulhatok. Egy kép sem lett jó?

 

 

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-11 10:51:02 135
Nálatok is jó idő van?
Hogy tegnap miért nem tudott ilyen lenni... :|
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 08:52:35 134

Akkor inkább olvassál, pl. pénzt, mert szerintem azt nem unod meg. Persze, ha van annyi, de ha nincs, átpörgetheted többször mint a pénzváltók...

 

 :)))

 

 Áprilisban egy hétvégi pécsi összeugrás? Magánban írd meg, hogy kb. mikor lenne jó Neked és akkor megszervezzük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!