|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-11 10:51:02
|
135
|
Nálatok is jó idő van? Hogy tegnap miért nem tudott ilyen lenni... :| |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-11 08:52:35
|
134
|
Akkor inkább olvassál, pl. pénzt, mert szerintem azt nem unod meg. Persze, ha van annyi, de ha nincs, átpörgetheted többször mint a pénzváltók...
:)))
Áprilisban egy hétvégi pécsi összeugrás? Magánban írd meg, hogy kb. mikor lenne jó Neked és akkor megszervezzük. |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-11 08:39:50
|
133
|
10:00 Örömhír - A Református Egyház műsora 10:25 Baptista Ifjúsági műsor
erre gondoltál? :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|