Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 08:52:35 134

Akkor inkább olvassál, pl. pénzt, mert szerintem azt nem unod meg. Persze, ha van annyi, de ha nincs, átpörgetheted többször mint a pénzváltók...

 

 :)))

 

 Áprilisban egy hétvégi pécsi összeugrás? Magánban írd meg, hogy kb. mikor lenne jó Neked és akkor megszervezzük.

A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-11 08:39:50 133
10:00 Örömhír - A Református Egyház műsora
10:25 Baptista Ifjúsági műsor

erre gondoltál? :))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-11 08:29:17 132

Akkor ma  inkább und meg az m1 műsorát!

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!