Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-10 22:45:03 130
hihetetlen hangulatos az a kozeprigoci to, az egyik kedvenc helyem
(persze csak szentegat utan:-)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-10 22:30:01 129

 c_pont_hu

 

 A mai nap azért érdekes volt. A dobszai halastavakon nem egészen egy hete rengeteg vízimadarat láttam. Ma pár darab hattyún és elenyésző számú kacsán kívűl semmit. Viszont a darányi / középgrigóci / tavon eszméletlen számú vízityúk ,,bandázott".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!