Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-10 22:06:27 127
Mégegyszer köszi.

Amúgy a 180-assal is tovább jutottam, mintha a saját 18-70-emmel kellett volna vmit is művelni... :))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-10 21:58:58 126

Hali.

 Darány / semmi /  - Drávakeresztúr / semmi / - Dobsza / dámbika csapat / - Szentegát / semmi / + mindenhol rohadt nagy sár, borult idő.

 Dámbikák esetében elszúrtam  a dolgot, mert elfelejtettem, hogy a tatyóban van a 28-300-as obi, és egy 2.8/180-as zeiss adtam Fudinak, oszt ugye még nem fotózott man. obival.... na majd legközelebb. Ez volt.

 

 :(((

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-10 10:19:18 123
Az eredményekről kéretik a csóró melósokat tájékoztatni!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!