|
|
|
|
 |
Fudi
2007-03-10 22:06:27
|
127
|
Mégegyszer köszi.
Amúgy a 180-assal is tovább jutottam, mintha a saját 18-70-emmel kellett volna vmit is művelni... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-10 21:58:58
|
126
|
Hali.
Darány / semmi / - Drávakeresztúr / semmi / - Dobsza / dámbika csapat / - Szentegát / semmi / + mindenhol rohadt nagy sár, borult idő.
Dámbikák esetében elszúrtam a dolgot, mert elfelejtettem, hogy a tatyóban van a 28-300-as obi, és egy 2.8/180-as zeiss adtam Fudinak, oszt ugye még nem fotózott man. obival.... na majd legközelebb. Ez volt.
:((( |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-10 10:19:18
|
123
|
| Az eredményekről kéretik a csóró melósokat tájékoztatni!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|