Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-10 07:01:45 122
hello csavokak
hat itt elfelejtett felkelni a nap.
passzoltam a ma reggelt, inkaabb bejottem koran melozni aztan delutan futok neki a dolognak
joska csorgetlek f9 tajba
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 22:23:33 121
Nah helyes, szal hánykor érsz oda? :D
Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 21:37:28 119
akkor asszem felmondok es csatlakozom hozzatok :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!