Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 21:34:32 118

 

Igen, és terepen vissza. Mutatok egy-két érdekességet Fudinak, ti meg csak dógzatok.

 

 :)))

 

A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 21:27:44 117
oks meg lehet elobb is ha elakadok a verdaval :-)
ti? irany-Darány?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 21:18:14 116

Zsoké.

 Reggel, ha menő hazafelé csörizz meg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!