Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 21:27:44 117
oks meg lehet elobb is ha elakadok a verdaval :-)
ti? irany-Darány?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 21:18:14 116

Zsoké.

 Reggel, ha menő hazafelé csörizz meg.

 

Előzmény:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 21:05:26 115
Tavaly amikor kerestem a nagy kek bekat en is egy ilyen tozeges, lapos teruletre jartam. 3-4 alkalommal voltam kint de szinte bekat sem lattam, nem hogy keket..
Aztan uccso alkalommal 2km-el arrebb talaltam egy teruletet ami gyakorlatilag ugyan olyan adotsagokkal rendelkezett, nah az teljessen telitve volt.
nah holnap meglassuk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!