|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-09 21:27:44
|
117
|
oks meg lehet elobb is ha elakadok a verdaval :-) ti? irany-Darány? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-09 21:18:14
|
116
|
Zsoké.
Reggel, ha menő hazafelé csörizz meg.
|
|
Előzmény:
 |
banderas111
2007-03-09 21:05:26
|
115
|
Tavaly amikor kerestem a nagy kek bekat en is egy ilyen tozeges, lapos teruletre jartam. 3-4 alkalommal voltam kint de szinte bekat sem lattam, nem hogy keket.. Aztan uccso alkalommal 2km-el arrebb talaltam egy teruletet ami gyakorlatilag ugyan olyan adotsagokkal rendelkezett, nah az teljessen telitve volt. nah holnap meglassuk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|