Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 22:21:46 120
Okés :)
Holnap reggelibe maj rádcsörrentek. Maj ha buszon ülök vagy ilyesmi.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 20:27:38 114

Hihi... nem ez lesz a cél, de majd adok egy hosszabb üveget, ne féljél mán. :)))

Állványt se hozzál, csak a gépet meg tartozékait.

Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 20:17:31 113
Holnap vmi ilyesmi a cél? Mer tanulságos lesz igencsak a 18-70-esemmel :DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!