|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 20:27:38
|
114
|
Hihi... nem ez lesz a cél, de majd adok egy hosszabb üveget, ne féljél mán. :)))
Állványt se hozzál, csak a gépet meg tartozékait. |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-09 20:17:31
|
113
|
| Holnap vmi ilyesmi a cél? Mer tanulságos lesz igencsak a 18-70-esemmel :DD |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-03-09 20:04:36
|
112
|
Hali.
Végignéztem egy-két lehetséges békás helyet, de nem sok szerencsével jártam. / é-nyugat Baranya-Somogy / Pedig a helyek adottságai a brekusznak megfelelő lenne. Mocsaras, zsombékos, tőzeglápos... lehetséges, hogy tényleg lekéstünk róla, habár...
De egy barna rétihéját láttam.
Ez van...
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|