Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 20:27:38 114

Hihi... nem ez lesz a cél, de majd adok egy hosszabb üveget, ne féljél mán. :)))

Állványt se hozzál, csak a gépet meg tartozékait.

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 20:17:31 113
Holnap vmi ilyesmi a cél? Mer tanulságos lesz igencsak a 18-70-esemmel :DD
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 20:04:36 112

Hali.

 Végignéztem egy-két lehetséges békás helyet, de nem sok szerencsével jártam. / é-nyugat Baranya-Somogy / Pedig a helyek adottságai a brekusznak megfelelő lenne. Mocsaras, zsombékos, tőzeglápos... lehetséges, hogy tényleg lekéstünk róla, habár...

De egy barna rétihéját láttam. 

 Ez van...

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!