Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 21:05:26 115
Tavaly amikor kerestem a nagy kek bekat en is egy ilyen tozeges, lapos teruletre jartam. 3-4 alkalommal voltam kint de szinte bekat sem lattam, nem hogy keket..
Aztan uccso alkalommal 2km-el arrebb talaltam egy teruletet ami gyakorlatilag ugyan olyan adotsagokkal rendelkezett, nah az teljessen telitve volt.
nah holnap meglassuk
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 20:17:31 113
Holnap vmi ilyesmi a cél? Mer tanulságos lesz igencsak a 18-70-esemmel :DD
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 20:04:36 112

Hali.

 Végignéztem egy-két lehetséges békás helyet, de nem sok szerencsével jártam. / é-nyugat Baranya-Somogy / Pedig a helyek adottságai a brekusznak megfelelő lenne. Mocsaras, zsombékos, tőzeglápos... lehetséges, hogy tényleg lekéstünk róla, habár...

De egy barna rétihéját láttam. 

 Ez van...

 

 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!