|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-09 21:05:26
|
115
|
Tavaly amikor kerestem a nagy kek bekat en is egy ilyen tozeges, lapos teruletre jartam. 3-4 alkalommal voltam kint de szinte bekat sem lattam, nem hogy keket.. Aztan uccso alkalommal 2km-el arrebb talaltam egy teruletet ami gyakorlatilag ugyan olyan adotsagokkal rendelkezett, nah az teljessen telitve volt. nah holnap meglassuk |
|
 |
Fudi
2007-03-09 20:17:31
|
113
|
| Holnap vmi ilyesmi a cél? Mer tanulságos lesz igencsak a 18-70-esemmel :DD |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-09 20:04:36
|
112
|
Hali.
Végignéztem egy-két lehetséges békás helyet, de nem sok szerencsével jártam. / é-nyugat Baranya-Somogy / Pedig a helyek adottságai a brekusznak megfelelő lenne. Mocsaras, zsombékos, tőzeglápos... lehetséges, hogy tényleg lekéstünk róla, habár...
De egy barna rétihéját láttam.
Ez van...
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|