Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Geret Creative Commons License 2007-03-09 17:56:28 511
Bocsánat Raynox:)
Előzmény:
Geret Creative Commons License 2007-03-09 17:44:17 510

Persze nem új, és nem Soligor.

Pl egy ilyen (ez 58mm ugyan és nem 55mm) de ez jó lehet digitális fényképezőhöz?

Ha jól nézem makro funkcióhoz le kell csavarni az egyik lencsét? 

 

LINK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!