Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:38:12 107
Háhogyne! Úgy akkor gyorsan mindent meg kell beszélni, mert 199-nél megállunk és vége a topicnak? :))
A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 13:25:43 105
megbeszelhetjuk, de akkor legyen a ketszazadik inkabb.. :-)
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:13:52 102
Arról nem volt szó, hogy a századik beszóló fizeti az első kört? :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!