Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 13:28:24 106
Aha indákba botlottam énis... Hogy minek kellett ez megin nekünk... :|
A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:25:25 104
Bocs, alias brenecke soknevű topictársnak szólt! Ha ez volt a hmm?
El-el tévedünk a nickek (szentegáti) erdejében!

Titeket is kidobott a fórum? Inda izé?
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 13:08:10 99
Hol a fenébe van az a világosodás upont?

hmm? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!