Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 13:11:35 101
Irányadónak jó, legalább azt látom itt a böngészőben, hogy pécsen hány fok van és milyen idő. Aztán megsaccolom, hogy mi abbó mit kapunk itt lent :))
A hozzászólás:
banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 13:09:50 100
mondjuk ilyen szempontbol nem tul jo ez az idokep.hu,
sokkal jobban latszananak a dolgok ha a szomszedos orszagokat is mutatnak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!