|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2007-03-09 13:25:25
|
104
|
Bocs, alias brenecke soknevű topictársnak szólt! Ha ez volt a hmm? El-el tévedünk a nickek (szentegáti) erdejében!
Titeket is kidobott a fórum? Inda izé? |
|
A hozzászólás:
 |
Fudi
2007-03-09 13:08:10
|
99
|
Hol a fenébe van az a világosodás upont?
hmm? :) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-09 13:01:28
|
98
|
| Majd fog most megy arra! Én még nem látom a Jakab-hegyet, pedig csak 3 kmre van nyugotra. Hol a fenébe van az a világosodás upont? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|