Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:25:25 104
Bocs, alias brenecke soknevű topictársnak szólt! Ha ez volt a hmm?
El-el tévedünk a nickek (szentegáti) erdejében!

Titeket is kidobott a fórum? Inda izé?
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 13:08:10 99
Hol a fenébe van az a világosodás upont?

hmm? :)
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:01:28 98
Majd fog most megy arra! Én még nem látom a Jakab-hegyet, pedig csak 3 kmre van nyugotra. Hol a fenébe van az a világosodás upont?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!