Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007-03-09 13:08:10 99
Hol a fenébe van az a világosodás upont?

hmm? :)
A hozzászólás:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:01:28 98
Majd fog most megy arra! Én még nem látom a Jakab-hegyet, pedig csak 3 kmre van nyugotra. Hol a fenébe van az a világosodás upont?
Előzmény:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 12:45:02 96
Nem, itt még nem :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!