Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 13:01:28 98
Majd fog most megy arra! Én még nem látom a Jakab-hegyet, pedig csak 3 kmre van nyugotra. Hol a fenébe van az a világosodás upont?
A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2007-03-09 12:45:02 96
Nem, itt még nem :)
Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 12:24:04 93
Miért Mohácson nem esik tán? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!