Keresés

Részletes keresés

banderas111 Creative Commons License 2007-03-09 12:50:52 97
lehet holnap reggel kinezek, de szerintem 7ora tajban mert idoben vissza kell erjek, max viszek esernyot, lampat, vakut aztan majd kivilagositjuk a dolgokat ;-)
nem lattal eddig semmit? ;-( uhh
Merre nezelodtel? Gyongyosm?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-03-09 12:37:10 95

Akkor őket is meg kell fenyegetni, hogy jósoljanak szebb időt. Itt már csak szemerkél az eső, valamennyire világosodik.

 

 :)))

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2007-03-09 12:26:52 94
Azt pl. tutira megmondták másfél nappal előre, hogy a ma reggeli hajnalmadarazásom elvan..... esőileg :(
Pedig meg akartam nézni, itt van-e még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!