|
|
|
|
 |
banderas111
2007-03-09 12:50:52
|
97
|
lehet holnap reggel kinezek, de szerintem 7ora tajban mert idoben vissza kell erjek, max viszek esernyot, lampat, vakut aztan majd kivilagositjuk a dolgokat ;-) nem lattal eddig semmit? ;-( uhh Merre nezelodtel? Gyongyosm?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-03-09 12:37:10
|
95
|
Akkor őket is meg kell fenyegetni, hogy jósoljanak szebb időt. Itt már csak szemerkél az eső, valamennyire világosodik.
:))) |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2007-03-09 12:26:52
|
94
|
Azt pl. tutira megmondták másfél nappal előre, hogy a ma reggeli hajnalmadarazásom elvan..... esőileg :( Pedig meg akartam nézni, itt van-e még? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|