|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-03-09 12:37:10
|
95
|
Akkor őket is meg kell fenyegetni, hogy jósoljanak szebb időt. Itt már csak szemerkél az eső, valamennyire világosodik.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2007-03-09 12:26:52
|
94
|
Azt pl. tutira megmondták másfél nappal előre, hogy a ma reggeli hajnalmadarazásom elvan..... esőileg :( Pedig meg akartam nézni, itt van-e még? |
|
Előzmény:
 |
Fudi
2007-03-09 12:03:43
|
92
|
| Ismerem, firefoxom jobb oldalán lent ott pihen a plugin-jük, de én úgy vettem észre, a jelen adatok se pontosak itt-ott :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|